Formularz Zamówienia Twojego 
Pakietu Nagród

Franciszek Staniszewski

Witaj,

gratuluję decyzji przejścia na stronę Formularza Zamówienia Pakietu Nagród. Odwaga i śmiałość są początkiem każdego Sukcesu - również finansowego.

Aby zdobyć bezpłatny Pakiet Nagród zawierający Arkusz Bilansu Finansów Osobistych, filmową Pigułkę inspiracji oraz prawo do niższej o 300 złotych ceny udziału w Seminarium Finansowy Ekspert, wypełnij na tej stronie Formularz a następnie w mailu potwierdź swoją decyzję klikając przycisk aktywacyjny. 

Formularz Zamówienia

WAŻNE!

  • Po wysłaniu zamówienia otrzymasz dwa maile - najpierw mail aktywacyjny, w ktorym należy potwierdzić swoją decyzję, później zaś mail zawierający informacje o Pakiecie Nagród - w tym link do pobrania Arkusza Bilansu Finansów Osobistych w wersji 3.52A. oraz link i hasło dostępu do filmowej Pigułki inspiracji Nr 17.
  • W chwilę po mailowej akceptacji swojego zgłoszenia, zostaniesz przkierowany na stronę internetową z ofertą udział w Seminarium Finansowy Ekspert w cenach obniżonych już o 300 złotych. 

Życzę wielu finansowych
sukcesów,

   Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.