Projekt

fsWITAJ,

ten serwis internetowy adresowany jest przede wszystkim do tych niezwykłych osób, które mają ambicję i odwagę sięgać po więcej, realizować swoje marzenia, zdobywać to, co nieosiągalne. Jeśli doradzasz innym lub samodzielnie pragniesz podejmować najlepsze dla siebie decyzje finansowe, z pewnością skorzystasz z okazji, aby dowiedzieć się, w jaki sposób, w tak krótkim czasie podwyższyć swoje zarobki nawet o kilka tysięcy procent.

Uwierz mi, lektura tej strony internetowej może zburzyć Twój spokój wewnętrzny. Już nigdy nie będziesz miał prawa usprawiedliwiać się, że nie wiedziałeś, że nikt Ci nie powiedział, że nie otrzymałeś tej jedynej szansy.

fs

Sprawdź, co wywołują w Tobie kluczowe dla Twojej przyszłości pytania:

 • Czy wiesz co to znaczy co miesiąc zarabiać 50.000,00 złotych?
 • Jak się poczujesz, gdy co miesiąc będziesz mógł wydawać na swoje marzenia oraz na marzenia Twoich bliskich 50.000,00 złotych?
 • Zastanów się, jakie perspektywy otworzy przed Tobą możliwość regularnego inwestowania tak dużych pieniędzy?
 • Czy wiesz, że 50.000,00 złotych, to trzykrotność pensji Prezydenta RP?
 • Czy dociera do Ciebie, że takich pieniędzy nie zarabia 99,9% Polaków?

Zainwestuj tylko 45 minut w uważne zapoznanie się z zawartością tego serwisu. Proponowana wiedza uchroni Ciebie przed popełnieniem wielu dramatycznych w skutki finansowe błędów i pozwoli Tobie w pełni świadomie podejmować kluczowe w skali życia decyzje finansowe i biznesowe. A co najważniejsze, dzięki lekturze tego serwisu odkryjesz, jak zarabiać regularnie nawet po 50.000,00 złotych?

Dlaczego może Tobie się udać?

Uda się Tobie ponieważ możesz bazować na moich sukcesach. Nazywam się Franciszek Staniszewski. W listopadzie 2004 roku uruchomiłem niezwykły projekt, który przez sześć lat funkcjonowania odcisnął silne piętno na grupie tysięcy osób z Polski, z większości krajów europejskich, a także z USA, Australii, Republiki Południowej Afryki a nawet Chin. Projekt, który z ogromnym sukcesem realizowałem wraz z dr Andrzejem Fesnakiem, prowadząc seminaria inwestycyjne w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, dokładnie w Londynie, odmienił życie setek rodzin, wielu osobom pozwolił osiągnąć finansową wolność, wygenerował dziesiątki milionerów!

Ty również możesz skorzystać z moich unikalnych doświadczeń i zrealizować przy mojej pomocy nawet najśmielsze marzenia. W dobie globalnego kryzysu ekonomicznego, kiedy mówię o budowaniu zamożności, kiedy podsycam marzenia o wolności finansowej, kiedy inspiruję do bycia światłym milionerem, idee które mam do przekazania mogą być zrozumiałe, docenione i wykorzystane jedynie przez ludzi z wyjątkową otwartością umysłu. Jeżeli to Ty, proszę czytaj dalej.

Jeśli jednak masz za mało odwagi, lub jesteś zbyt leniwy, by wyjść poza strefę osobistego komfortu by zdecydowanie poprawić swoje życie – proszę opuść tę stronę nim będzie za późno!

WAŻNE: Niżej zamieściliśmy zegar, który odlicza czas od chwili wejścia na stronę.

Masz do dyspozycji tylko 45 minut!

Jeżeli w ciągu tych 45 minut uważnie zapoznasz się z naszą propozycją – masz szansę otrzymać:

 • prezent od naszego kontrahenta o wartości $500, czyli w złotówkach ponad 1500 złotych, od nas bonus w wysokości 400 zł
  – wszystko w postaci:
 • 13 niespodzianek o wartości wielu tysięcy złotych, w tym warsztat przygotowujący do wdrożenia rozwiązań, które pozwolą Tobie zarabiać nawet 50.000,00 zł

Jeżeli uważasz, że warto? Czytaj dalej…

Drogi Przyjacielu,

co czujesz, kiedy czytasz nagłówek tego serwisu internetowego? Jakie emocje przeżywasz, kiedy uświadamiasz sobie możliwość zrealizowania tak wyjątkowo ambitnego celu, jakim jest zwiększenie miesięcznych dochodów nawet do 50.000,00 złotych? Nadzieja miesza się z niedowierzaniem, prawda? Być może wykonujesz zawód doradcy finansowego, pośrednika kredytowego, czy też agenta ubezpieczeniowego lub finansowego? A więc jako specjalista branży finansowej wiesz, że zawsze istnieją sposoby lepsze, mądrzejsze i bardziej efektywne, prawda?

Uwierz mi, że wiem co Ciebie boli. Mam głęboką świadomość Twoich stresów, zawiedzionych nadziei i frustracji. Zapewniam Ciebie, że czytasz słowa kogoś, kto długo przed Tobą przeszedł całą tę trudną, ale i niezwykle pouczającą drogę od agenta ubezpieczeniowego, poprzez pracę menedżerską, pełnienie funkcji dyrektora, trenera aż po funkcję prezesa zarządu w firmie związanej z rynkiem finansowym, doświadczając ciężarów tej branży na własnych plecach.

Wiem, że..

 • Codziennie zmagasz się z trudnościami w zdobywaniu nowych Klientów,
 • Stresujesz się niską skutecznością umawianych spotkań oraz małą liczbą zawieranych transakcji,
  Bolą Ciebie malejące dochody, także te z już posiadanego portfela Klientów,
 • Odczuwasz boleśnie wysokie koszty biznesu: dojazdy, telefony, składki na ZUS,
 • Przeżywasz upokorzenia, kiedy Klienci pytają o różne rzeczy związane z finansami, a Ty nie zawsze wiesz co im odpowiedzieć,
 • Sprzeciw Twój budzą wysokie i ciągle rosnące plany sprzedażowe,
 • Czujesz się bezradny z powodu słabego wsparcie ze strony firmy,
 • Przygnębia Ciebie brak perspektyw i optymistycznej wizji przyszłości w pracy Doradcy finansowego.

Czy Ty również masz podobne doświadczenia?

Jeżeli tak, to co byś powiedział Drogi Doradco, gdyby istniał skuteczny sposób na rozwiązanie większości Twoich palących problemów? Zapewniam Ciebie: taki sposób istnieje. Jeżeli chcesz go poznać, uważnie czytaj dalej..
Nasza propozycja dotyczy zwiększenia efektywności prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. Powinieneś wiedzieć, że z biznesem jest tak, jak z inwestycjami.

Możesz iść jedną z dróg. Oto one:

 1. Wolna ścieżka – na której obowiązuje strategia dywersyfikacji. Wolną ścieżką podąża 97 – 98% populacji, osiągając przeciętne, lub mniej niż przeciętne wyniki. Stopa zwrotu na tej ścieżce waha się w przedziale 0 – 12% oraz
 2. Szybka ścieżka – na której obowiązuje strategia koncentracji. Na szybkich ścieżkach biznesowych spotkasz głównie ludzi sukcesu, którzy stanowią 2 – 3% populacji osiągających wybitne wyniki ze stopą zwrotu nawet na poziomie tysięcy procent w skali roku.

Proponujemy Tobie, abyś w swojej firmie przesiadł się z auta średniej klasy na bolid formuły I, i w krótkim czasie zwiększył dochody nawet o kilka tysięcy procent w skali miesiąca. To jest możliwe! Wybierz w tabeli wysokość swoich aktualnych dochodów i sprawdź, jaką podwyżkę możesz sobie już niedługo zafundować na bazie wiedzy, którą od nas otrzymasz.

fs

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia
już wkrótce na seminarium
Finansowy Ekspert,

Franciszek
Staniszewski

P.S.

Seminarium Finansowy Ekspert odbędzie się w samym sercu Warszawy, przy ul. Pankiewicza 3 – dwieście metrów od Dworca Centralnego. Aby zaplanować swój udział w seminarium, przestudiuj mapkę dojazdu: