Franciszek Staniszewski

fsFranciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 25 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes PremiumProfit Sp. z o.o., zaś obecnie Dyrektor i Wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Misją Franciszka Staniszewskiego jest pomaganie Klientom w budzeniu ich prawdziwej wielkości oraz w podnoszeniu ich życia na wyższy poziom doskonałości poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, trenowanie umiejętności oraz inspirowanie do osiągania zasłużonego sukcesu.

Aktualnie Franciszek Staniszewski koncentruje się
na rozwijaniu następujących projektów:

  • 30-dniowy kurs online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII – przez cały miesiąc, codzinnie otrzymujesz dostęp przez internet do lekcji w formie filmowych nagrań, aby krok po kroku – bez wychodzenia z domu zdobyć unikalne w skali naszego kraju umiejętności fiansowe.
  • Wtorkowe Spotkania Biznesowe – cotygodniowe 2-godzinne webinary edukacyjne adresowane do przedsiębiorców i sympatyków biznesu. W sklepie internetowym Wtorkowych Spotkań Biznesowych dostępne są nagrania zrealizowanych webinarów.
  • Analizator Przepływów Finansowych 2.0. – pakiet narzędzi do zarządzania finansami osobistymi wraz z 2-godz. szkoleniem online, które krok po kroku pokazuje, jak osiągnąć sukces finansowy z użyciem Analizatora.
  • Finansowy Ekspert 3.0. – intensywne 2-dniowe seminarium finansowe. W trakcie warsztatu Uczestnicy uczą się podejmowania decyzji finansowych, korzystając w obliczeniach z kalkulatorów finansowych HP 10BII, pracują nad usuwaniem ograniczających przekonań w obszarze finansów, zgłębiają zagadnienia inżynierii finansowej, poznają metody inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem oraz uczą się sztuki efektywnej sprzedaży na bazie TurboGeneratora Prowizyjnego.
  • Pigułki inspiracji – 10-minutowe prezentacje Franciszka Staniszewskiego, zawierające esencję wiedzy na wybrany temat z obszaru biznesu i finansów. Pigułki inspiracji są elementem Wtorkowych Spotkań Biznesowych i można je zakupić albo jako samodzielny materiał, albo wraz z nagraniem Wtorkowych Spotkań Biznesowych.
  • 7-dniowy kurs umawiania spotkań biznesowych przez telefon – kurs online składa się z 7-iu Lekcji w formie filmowych prezentacji o łącznym czasie trwania blisko 5 godzin oraz 21 załączników w formacie PDF a także XLS do pobrania, które zawierają pomocną wiedzę oraz ćwiczenia i narzędzia doskonalące opanowanie kluczowych w kursie umiejętności.
  • Siedem Metod Skutecznego Zapraszania do Biznesu – poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 poradnik audio o wykorzystaniu telefonu w biznesie. 26-minutowy poradnik zawiera m.in. sprawdzone scenariusze zaproszeń oraz 20 Złotych Zasad, które pozwolą Ci zostać ekspertem od skutecznego zapraszania ludzi do biznesu.
  • Pięć skutecznych metod zdobywania wartościowych poleceń – Poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 46-minutowy poradnik audio, z którego dowiesz się, jak dzięki poleceniom możesz w łatwy sposób zwiększyć swoje dochody ze sprzedaży nawet czterokrotnie!
  • Jak inwestować w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem – Poradnik AUDIO – 52-minutowy poradnik w formacie mp3 nagramy na podstawie doświadczeń z realizowanego przez 6 lat w Warszawie i w Londynie Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem.
  • Sklep internetowy Finansowy-Marzenia.pl – miejsce, w którym znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży produkty edukacyjne mojego autorstwa oraz autorstwa współpracujących ze mną Ekspertów.

Wszystkim moim Klientom, Współpracownikom oraz Kontrahentom dziękuję za możliwość współpracy oraz wzajemne inspirowanie się,

fs

Franciszek
Staniszewski
mallu 3gp
white slave gets black treat. luxure porn
porn-w