Franciszek Staniszewski

fsFranciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 25 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes PremiumProfit Sp. z o.o., zaś obecnie Dyrektor i Wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Misją Franciszka Staniszewskiego jest pomaganie Klientom w budzeniu ich prawdziwej wielkości oraz w podnoszeniu ich życia na wyższy poziom doskonałości poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, trenowanie umiejętności oraz inspirowanie do osiągania zasłużonego sukcesu.

Aktualnie Franciszek Staniszewski koncentruje się
na rozwijaniu następujących projektów:

  • 30-dniowy kurs online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII – przez cały miesiąc, codzinnie otrzymujesz dostęp przez internet do lekcji w formie filmowych nagrań, aby krok po kroku – bez wychodzenia z domu zdobyć unikalne w skali naszego kraju umiejętności fiansowe.
  • Wtorkowe Spotkania Biznesowe – cotygodniowe 2-godzinne webinary edukacyjne adresowane do przedsiębiorców i sympatyków biznesu. W sklepie internetowym Wtorkowych Spotkań Biznesowych dostępne są nagrania zrealizowanych webinarów.
  • Analizator Przepływów Finansowych 2.0. – pakiet narzędzi do zarządzania finansami osobistymi wraz z 2-godz. szkoleniem online, które krok po kroku pokazuje, jak osiągnąć sukces finansowy z użyciem Analizatora.
  • Finansowy Ekspert 3.0. – intensywne 2-dniowe seminarium finansowe. W trakcie warsztatu Uczestnicy uczą się podejmowania decyzji finansowych, korzystając w obliczeniach z kalkulatorów finansowych HP 10BII, pracują nad usuwaniem ograniczających przekonań w obszarze finansów, zgłębiają zagadnienia inżynierii finansowej, poznają metody inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem oraz uczą się sztuki efektywnej sprzedaży na bazie TurboGeneratora Prowizyjnego.
  • Pigułki inspiracji – 10-minutowe prezentacje Franciszka Staniszewskiego, zawierające esencję wiedzy na wybrany temat z obszaru biznesu i finansów. Pigułki inspiracji są elementem Wtorkowych Spotkań Biznesowych i można je zakupić albo jako samodzielny materiał, albo wraz z nagraniem Wtorkowych Spotkań Biznesowych.
  • 7-dniowy kurs umawiania spotkań biznesowych przez telefon – kurs online składa się z 7-iu Lekcji w formie filmowych prezentacji o łącznym czasie trwania blisko 5 godzin oraz 21 załączników w formacie PDF a także XLS do pobrania, które zawierają pomocną wiedzę oraz ćwiczenia i narzędzia doskonalące opanowanie kluczowych w kursie umiejętności.
  • Siedem Metod Skutecznego Zapraszania do Biznesu – poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 poradnik audio o wykorzystaniu telefonu w biznesie. 26-minutowy poradnik zawiera m.in. sprawdzone scenariusze zaproszeń oraz 20 Złotych Zasad, które pozwolą Ci zostać ekspertem od skutecznego zapraszania ludzi do biznesu.
  • Pięć skutecznych metod zdobywania wartościowych poleceń – Poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 46-minutowy poradnik audio, z którego dowiesz się, jak dzięki poleceniom możesz w łatwy sposób zwiększyć swoje dochody ze sprzedaży nawet czterokrotnie!
  • Jak inwestować w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem – Poradnik AUDIO – 52-minutowy poradnik w formacie mp3 nagramy na podstawie doświadczeń z realizowanego przez 6 lat w Warszawie i w Londynie Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem.
  • Sklep internetowy Finansowy-Marzenia.pl – miejsce, w którym znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży produkty edukacyjne mojego autorstwa oraz autorstwa współpracujących ze mną Ekspertów.

Wszystkim moim Klientom, Współpracownikom oraz Kontrahentom dziękuję za możliwość współpracy oraz wzajemne inspirowanie się,

fs

Franciszek
Staniszewski