Dowiedz się czym jest Seminarium Finansowy Ekspert i dlaczego każdy użytkownik pieniądza powinien wziąć w nim aktywny udział?

 

fsWITAJ,

Nazywam się Franciszek Staniszewski. W listopadzie 2004 roku uruchomiłem niezwykły projekt, który odcisnął silne piętno na grupie tysięcy osób z Polski, z większości krajów europejskich, a także z USA, Australii, Republiki Południowej Afryki a nawet Chin. Projekt, który przez sześć lat z ogromnym sukcesem realizowałem wraz z moim wspólnikiem, prowadząc seminaria inwestycyjne w Warszawie oraz w Londynie, odmienił życie setek rodzin, wielu osobom pozwolił osiągnąć finansową wolność, wygenerował dziesiątki milionerów!

Ty również możesz skorzystać z tych bezcennych doświadczeń budujących Twoją zamożność, biorąc udział w dwudniowym seminarium Finansowy Ekspert! Do rozpoczęcia zajęć zostało zaledwie:

Poznaj kilka opinii Uczestników tego intensywnego warsztatu:

Najlepsze szkolenie finansowe, jakie można sobie wyobrazić. Żadne „Hokus-Pokus”, tylko praktyczna wiedza, o której nawet się nigdy nie myślało. Niesamowite przebudzenie wręcz, otworzenie oczu na świat finansów.Katarzyna Wolszczak, Warszawa

Jeżeli myślisz o swoich finansach poważnie, chciałbyś zmienić swoje życie, ale także wziąć odpowiedzialność za edukację finansową swojej rodziny, to szkolenie jest dla Ciebie. Pełen profesjonalizm!Piotr Ostapowicz, Białystok

Wyjątkowo praktyczna wiedza przekazywana na seminarium w sposób, który umożliwia wdrożenie w życiu – po to, aby bardziej świadomie podejmować decyzje finansowe. Świetnie poprowadzone seminarium! Wyjątkowa oferta na rynku szkoleń!Anna Pawelak, Kraków

Weź udział w seminarium Finansowy Ekspert. Zrób to jak najszybciej, bo „czas to pieniądz”! To przysłowie do tej pory traktowałem jak jedno z wielu. Od dzisiaj rozumiem, że nie jest to tylko przysłowie, ale trzeba zdobywać wiedzę finansową i jak najszybciej wdrażać ją w swoim życiu! Jerzy Książkiewicz, Krasne k. Rzeszowa

Zauważ, że Seminarium Finansowy Ekspert zostało już przetestowane przez setki Uczestników i zyskało pozytywne oceny wielu prestiżowych instytucji świata biznesu oraz finansów. Z tego powodu zapraszam Ciebie do udziału w najbliższej edycji 2-dniowego, intensywnego seminarium:

Termin Seminarium Finansowy Ekspert

Zainwestuj kilka minut w uważne zapoznanie się z zawartością tego serwisu. Proponowana wiedza może uchronić Ciebie przed popełnieniem wielu dramatycznych w skutki finansowe błędów i pozwoli w pełni świadomie podejmować kluczowe w skali życia decyzje finansowe i biznesowe.

W trakcie seminarium Finansowy Ekspert 3.0 będziemy pracować nad 7-ma obszarami kompetencji:

 1. Najbardziej efektywne strategie budowania osobistej zamożności.
 2. Zarządzanie finansami osobistymi z wykorzystaniem pakietu narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych 3.52A oraz 4F.
 3. Nauka obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII – sztuka łatwego i szybkiego podejmowania decyzji finansowych z użyciem kalkulatora finansowego.
 4. Rozwiązywanie zadań finansowych przy pomocy kalkulatora finansowego HP 10BII – precyzyjne liczenie zmian wartości pieniądza w czasie, stóp procentowych, efektów działania inflacji, obliczenia związane z kredytami: raty równe i malejące, harmonogramy spłat, porównanie kredytów złotówkowych i walutowych, leasing, instrumenty inwestycyjne: lokaty i fundusze inwestycyjne, obliczanie podatku Belki, porównanie działania różnorodnych instrumentów finansowych, zagadnienia Cash Flow, ocena atrakcyjności inwestycyjnej projektów biznesowych, zagadnienia statystyczne, prognozowanie, etc.
 5. Inżynieria finansowa – prezentacja i analiza niestandardowych rozwiązań finansowych, które wykorzystują efekt synergii kilku instrumentów finansowych. Daje to w efekcie ponadprzeciętną efektywność powstałych rozwiązań.

I jeszcze MODUŁY BONUSOWE:

6. Rynek kryptowalut – zrozumiesz jak funkcjonuje rynek kryptowalut, poznasz 10 najskuteczniejszych metod zarabiania na rynku kryptowalut, dowiesz się jak zarabiać na rynku krypto bez inwestowania jakiegokolwiek kapitału, będziesz mógł wykorzystać w swoich finansach jedną z najbardziej efektywnych strategii inwestowania na rynku kryptowalut.

7. Inwestowanie w nieruchomości – na bazie przykładów popartych obliczeniami poznasz 15 metod inwestowania w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem własnym. Dowiesz się kiedy stosować każdą z metod oraz jakie są ich naturalne ograniczenia?

Dwudniowe Seminarium Finansowy Ekspert odbędzie się w:

Hotelu IBIS Stare Miasto
Warszawa, ul. Muranowska 2

W sobotę 6 października 2018 zajęcia w godz. 10:00 – 19:30
i w niedzielę 7 października 2018 w godz. 09:00 – 18:00

Certyfikat ukończenia eminarium Finansowy Ekspert

Główny patronat nad Seminarium Finansowy Ekspert od lat utrzymuje:

EAFP

Jako potwierdzenie zdobytych na Seminarium Finansowy Ekspert zaawansowanych kompetencji finansowych otrzymasz prestiżowy Dyplom ze złotą tłoczną pieczęcią oraz moim oryginalnym podpisem:

Certyfikat ukończenia eminarium Finansowy Ekspert

A teraz coś o kompetencjach..

W programie seminarium jednym z głównych modułów szkoleniowych jest nauka precyzyjnego liczenia za pomocą kalkulatora finansowego HP 10BII oraz jego wykorzystanie do podejmowania trafnych decyzji finansowych. W cenie seminarium otrzymasz ode mnie emulator kalkulatora finansowego, czyli kalkulator finansowy w wersji elektronicznej do zainstalowania na Twoim notebooku.

HP 10BII

Kalkulator finansowy HP 10BII – firmy Hewllet Packard – jest urządzeniem ułatwiającym błyskawiczne podejmowanie decyzji finansowych. Takich urządzeń używają profesjonalni inwestorzy, biznesmeni oraz doradcy finansowi na całym świecie.

więcej o HP 10BII

Wyobraź jaką przewagę w podejmowaniu decyzji finansowych uzyskasz na rynku używając kalkulatora finansowego?

 

Zastanów się, kto z Twoich znajomych, albo czy Ty sam potrafisz rozwiązać typowe zadania, z którymi na co dzień spotykasz się w finansowym życiu?

Przykład 1

W wieku 25 lat rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chciałbyś w 65 roku życia przejść w stan spoczynku. Twoim celem jest utrzymywać się z renty kapitałowej w wysokości 3500 zł, którą będziesz pobierał przez 20 lat aż do wyczerpania kapitału. Jeżeli Zakład Emerytalny gwarantuje, że Twój kapitał będzie pracował ze stopą zwrotu na poziomie 6,5%, to jaką kwotę musiałbyś miesięcznie oszczędzać i inwestować dysponując instrumentem inwestycyjnym na poziomie 8%, aby zdobyć wymarzone rentierstwo?

Przykład 2

Masz szansę odkupić nieruchomość z kredytem hipotecznym. Dom o wartości 520 tys. zł został nabyty wraz z hipoteką przed 6 laty w styczniu. Hipoteka opiewa na 350 tys. zł na 8,3% na 25 lat, płatna jest ratą miesięczną. Dom teraz jest na sprzedaż. Chciałbyś odkupić dom w tym roku i dokonać niezbędnych remontów. Po 4 latach licząc od dziś chciałbyś sprzedać dom z 35% zyskiem. Zamierzasz dać nabywcy upust 10% wartości domu, aby łatwiej go sprzedać. Inflacja średnioroczna wynosi przez cały czas 2,1%. Za jaką cenę powinieneś kupić dziś dom? Czy Twoja cena pokryje koszty sprzedawcy?

Kto z Twoich znajomych potrafi rozwiązać takie zadanie? Ile czasu potrzebujesz na zdobycie poprawnych odpowiedzi na pytania postawione w tym przykładzie? Wyobraź sobie, że dzięki umiejętnościom opanowanym na seminarium Finansowy Ekspert, będziesz potrafił w ciągu kilkudziesięciu sekund, maksymalnie 2 – 3 minut, rozwiązać większość typowych zadań, z którymi spotykasz się w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Jaką przewagę na rynku uzyskasz dzięki tym kompetencjom?


Informacje o autorze kursu

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 25 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes spółek e-ProfitSystem i PremiumProfit, zaś obecnie Dyrektor i Wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Misją Franciszka Staniszewskiego jest pomaganie Klientom w budzeniu ich prawdziwej wielkości oraz w podnoszeniu ich życia na wyższy poziom doskonałości poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, trenowanie umiejętności oraz inspirowanie do osiągania zasłużonego sukcesu.

A oto kolejna porcja opinii Absolwentów Seminarium Finansowy Ekspert:

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem!Daniel Opolski, Warszawa

Byłem na seminarium Finansowy Ekspert i powiem Ci, że był to dla mnie ogromny bodziec do nauki i zmiany w obszarze swoich finansów. Jeżeli myślisz o większej kontroli nad swoim życiem finansowym i zdajesz sobie w pełni sprawę, że to Ty jesteś odpowiedzialny za Twoje „złote lata”, to nie ma nad czym się zastanawiać. Chciałbym byśmy razem mogli cieszyć się większą niezależnością finansową, dlatego kiedy tylko podejmiesz decyzję, skontaktuję Ciebie z Franciszekiem 🙂Przemysław Tarka, Gliwice

Nie przegap tego kursu! Ta wiedza może nie zapewni Tobie sukcesu, ale bez niej Twoje finansowe życie będzie wyglądać, jak gra w ruletkę. Mnóstwo praktyki i faktów. Gorąco polecam! Robert Wieczorkiewicz, Londyn

Ogromnie polecam ze względu na praktyczną stronę zajęć, co stanowi 90% kursu. Uczy nowego spojrzenia na takie zagadnienia jak kredyty i inwestycje. Kaszubowska Anna, Wałbrzych

Praktyczne, celne porady, porządkujące jeden z najważniejszych obszarów życia. Bardzo dobry trener, świetna atmosfera, zwracanie uwagi na ważne wartości, szerszy aspekt bogactwa.Bartek Ślazyk, Wrocław

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy.Jacek Tlałka, Bielany

Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu.Marek Woźniakowski, Łódź

Jeśli moja opinia przekona Ciebie do udziału, to poproszę o 10% od zysku, który wygeneruje Ci to szkolenie 🙂Monika Wysocka, Poznań

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu, utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener.Jan Howaniec, Sosnowiec

Trener to osoba bardzo kompetentna. Takiej wiedzy i umiejętności nie słyszałem dawno.Tomasz Łapuć, Olsztyn

Tej wiedzy nie otrzymasz w szkole, czy na studiach. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, warto.Jacek Florkiewicz, Rzeszów

Dla mnie to zwrot o 180 stopni w sposobie myślenia.Ewa Sawicka, Łomianki

Profesjonalizm – tak bym powiedziała osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu.Anna Wentyk, Gorzów Wlkp.

Jak zawsze profesjonalnie i „na temat”. Franku dziękuję!Marcin Kryszczuk, Warszawa

Czy wziąć udział w seminarium? OCZYWIŚCIE!Edward Ciesielski, Poznań

Mega super kompetentny trener.Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Myślę, że dzięki temu szkoleniu nakręcę koło biznesu. Dziękuję!Ula Nowak, Myślenice

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy.Eligiusz Sidor, Warszawa

Szkolenie Finansowy Ekspert zmienia sposób patrzenia na finanse, możliwości budowania niezależności finansowej. Franciszku dziękuję bardzo!Iwona Gałużka, Kłodzko, Warszawa
Absolwenci seminarium Finansowy Ekspert

Dwudniowy kurs zawiera wiedzę, inspiracje oraz najlepsze doświadczenia trenera z ponad 20-letniego okresu funkcjonowania na rynku finansowym i w biznesie. Franciszka Staniszewskiego możesz znać z takich projektów, jak: Kuźnia Milionerów oraz z Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Kurs ten w ciągu 6-ciu lat prowadzenia w Warszawie i w Londynie ukończyło ponad 1700 osób! W trakcie III Zjazdu Absolwentów Seminarium doliczyliśmy się 30 milionerów – a był to dopiero półmetek projektu!

logotypy

Bonusy – Prezenty – Niespodzianki

Jeżeli jesteś już zdecydowany, aby opanować unikalne umiejętności finansowe w trakcie 2-dniowego Seminarium Finansowy Ekspert ver. 3.0. i złożysz zamówienie, otrzymasz dodatkowo i zupełnie ZA DARMO 8 BONUSÓW, wspierających rozwój Twoich kompetencji finansowych i biznesowych! Łączna wartość Bonusów wynosi 807,00 PLN!!!

Materiały przedkursowe dla osób, które opłaciły udział w kursie:

BONUS Nr 1 – Szczegółowy Program Seminarium Finansowy Ekspert.

BONUS Nr 2 – Bilans Finansów Osobistych w formacie PDF. WARTOŚĆ Bonusu 15,00 PLN

BONUS Nr 3 – Pigułka inspiracji Nr 17, pt.: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WAŻNE! Obejrzyj ten materiał i wypełnij Bilans przed przyjazdem na seminarium. WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN

W trakcie seminarium Finansowy Ekspert:

BONUS Nr 4 – System TurboGeneratora Prowizyjnego. WARTOŚĆ Bonusu 230,00 PLN

BONUS Nr 5 – Piętnaście metod inwestowania w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem własnym – opis i analiza metod inwestowania z przykładami. WARTOŚĆ Bonusu 250,00 PLN

W ramach Opieki Edukacyjnej po ukończeniu seminarium:

BONUS Nr 6 – Szkolenie ONLINE o tematyce finansowej – 1 godz. 33 min.: Jak odnieść finansowy sukces, przekraczając ograniczające przekonania Twojego umysłu? WARTOŚĆ Bonusu 45,00 PLN

BONUS Nr 7 – Szkolenie ONLINE o tematyce biznesowej – 2 godz. 2 min.: 10 Tajemnic Sukcesu w MLM, czyli jak w ciągu 24 miesięcy w polskich warunkach zbudować przychód z biznesu na poziomie 20 tys. złotych miesięcznie? WARTOŚĆ Bonusu 45,00 PLN

BONUS Nr 8 – 1-godz. osobista sesja coachingu finansowego, którą w uzgodnionym po Seminarium terminie poprowadzi doświadczony trener i Konsultant Finansowy Akademii Doradcy. Celem coachingu jest poddanie analizie sytuacji finansowej Uczestnika kursu, pomoc w stworzeniu planu finansowego oraz wskazanie rozwiązań przyspieszających osiągnięcie finansowego sukcesu. WARTOŚĆ Bonusu 197,00 PLN

Łączna wartość 8-iu BONUSÓW wynosi 807,00 PLN!

Zamówione przez Ciebie materiały mają dużą wartość merytoryczną. Ilość wiedzy, inspiracji i narzędzi jest imponująca. Jeżeli zdobytą w trakcie Seminarium oraz szkoleniach BONUSOWYCH wiedzę wdrożysz w swoich projektach, z pewnością odniesiesz znaczący sukces.

Podsumowanie Twoich korzyści

Zanim spotkamy się na Seminarium Finansowy Ekspert, zapisz proszę
w punktach najważniejsze korzyści wynikających z udziału w kursie:

 1. Materiały szkoleniowe, długopis.
 2. Emulator komputera finansowego HP 10BII wraz
  z instrukcją obsługi.
 3. Catering: kawa, herbata, ciastka, napoje.
 4. Praktyczne opanowanie unikalnych umiejętności
  finansowych i biznesowych.
 5. Prestiżowy dyplom uczestnictwa w seminarium
  ze złotą tłoczoną pieczęcią.
 6. Wdrożenie systemu TurboGeneratora Prowizji, który
  pozwoli Tobie zmaksymalizować dochody.
 7. Opieka edukacyjna po zakończeniu seminarium.
 8. Osiem BONUSÓW o wartości do 807,00 złotych.
 9. Osobisty coaching finansowy prowadzony przez
  doświadczonego trenera i Konsultanta
  Finansowego Akademii Doradcy.

A teraz skup się!

  • Jeżeli jesteś gotów postawić na intensywny rozwój swoich kompetencji finansowych, biznesowych oraz inwestycyjnych…
  • Jeżeli jesteś gotów sięgnąć po unikalną wiedzę, adresowaną tylko do osób zdeterminowanych realizować swoje najśmielsze marzenia…
  • Jeżeli jesteś gotów zapłacić niewielką kwotę dzisiaj za ogromny sukces jutro…

Weź udział w 2-dniowym intensywnym seminarium Finansowy Ekspert ver. 3.0.

Inwestycję w Seminarium FINANSOWY EKSPERT ver. 3.0. ustaliłem na poziomie średnich rynkowych cen profesjonalnych kursów dla biznesu. Możesz skorzystać z tego unikalnego kursu, kupujące go tylko za:

 1.497,00 zł – 2.597,00 zł 

W cenie seminarium otrzymasz dostęp do 8-iu Bonusów
o wartości 807,00 PLN oraz Bonusy wynikające
z wyboru wariantu cenowego kursu.

Aby wziąć udział w 2-dniowym seminarium Finansowy Ekspert i krok po kroku zaplanować i zrealizować swój finansowy sukces, dokonaj wyboru wariantu cenowego i DODAJ kurs do KOSZYKA teraz:

BASIC
1.497,00 zł
Pakiet przygotowujący do seminarium FinEXP
Dwa dni seminarium pod kierunkiem trenera
10 metod zarabiania na rynku kryptowalut
15 metod inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem
Materiały szkoleniowe, długopis, gadżety, emulator HP 10BII
Pakiet: "Opieka Edukacyjna po kursie"
Przerwy kawowe, kawa, herbata, ciastka
 
 
 
 
 
 
 
STANDARD
1.697,00 zł
Pakiet przygotowujący do seminarium FinEXP
Dwa dni seminarium pod kierunkiem trenera
10 metod zarabiania na rynku kryptowalut
15 metod inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem
Materiały szkoleniowe, długopis, gadżety, emulator HP 10BII
Pakiet: "Opieka Edukacyjna po kursie"
Przerwy kawowe, kawa, herbata, ciastka
Lunch złożony z dwóch dań i deseru
Pakiet narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych 3.52A
Coaching finansowy - 1 godz.: rozpoczęcie pracy z Analizatorem
 
 
 
 
PROFESSIONAL
2.057,00 zł
Pakiet przygotowujący do seminarium FinEXP
Dwa dni seminarium pod kierunkiem trenera
10 metod zarabiania na rynku kryptowalut
15 metod inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem
Materiały szkoleniowe, długopis, gadżety, emulator HP 10BII
Pakiet: "Opieka Edukacyjna po kursie"
Przerwy kawowe, kawa, herbata, ciastka
Lunch złożony z dwóch dań i deseru
Pakiet narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych 3.52A
Coaching finansowy - 1 godz.: rozpoczęcie pracy z Analizatorem
30-dniowy kurs online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII
Coaching finansowy - 1 godz.: przygotowanie do egzaminu po kursie obsługi HP 10BII
Coaching finansowy - 1 godz.: analiza 1 kwartału pracy z Analizatorem
 
VIP
2.597,00 zł
Pakiet przygotowujący do seminarium FinEXP
Dwa dni seminarium pod kierunkiem trenera
10 metod zarabiania na rynku kryptowalut
15 metod inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem
Materiały szkoleniowe, długopis, gadżety, emulator HP 10BII
Pakiet: "Opieka Edukacyjna po kursie"
Przerwy kawowe, kawa, herbata, ciastka
Lunch złożony z dwóch dań i deseru
Pakiet narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych 3.52A
Coaching finansowy - 1 godz.: rozpoczęcie pracy z Analizatorem
30-dniowy kurs online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII
Coaching finansowy - 1 godz.: przygotowanie do egzaminu po kursie obsługi HP 10BII
Coaching finansowy - 3 godz.: analiza 3 kwartałów pracy z Analizatorem
Coaching finansowy - 1 godz.: analiza 1 roku pracy z Analizatorem
Przelewy24.pl

* Po zrealizowaniu transakcji mailem otrzymasz fakturę w formacie PDF oraz plik zawierający informacje organizacyjne dla Uczestników Finansowego Eksperta. W pliku znajdziesz także linki i hasła dostępu do BONUSÓW o wartości 807 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału w kursie. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w seminarium, którego uczestnikami będą ludzie sukcesu z całego kraju, wybierz właściwy dla siebie plan cenowy i dodaj do koszyka seminarium Finansowy Ekspert.

fs

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia
już wkrótce na seminarium
Finansowy Ekspert,

Franciszek
Staniszewski

P.S.

Seminarium Finansowy Ekspert odbędzie się w Warszawie przy ul. Muranowskiej 2 – niedaleko Starego Miasta. Aby zaplanować swój udział w seminarium, przestudiuj mapkę dojazdu: