Bonusy Finansowego Eksperta

fs

Decydując się na udział w seminarium FINANSOWY EKSPERT ver. 3.0, warto abyś wiedział, że na bazie ponad 20-letniego doświadczenia w finansach i biznesie przygotowałem dla Ciebie unikalną ścieżkę procesu edukacji. Proces ten maksymalnie zwiększa prawdopodobieństwo opanowania unikalnych kompetencji przez każdego Uczestnika kursu.

Aby zapewnić Tobie jak najlepsze opanowanie zaawansowanych kompetencji programu FINANSOWEGO EKSPERTA 3.0., przygotowałem liczne bonusy. Bonusy te przygotują Ciebie do seminarium, następnie pogłębią umiejętności w trakcie kursu, po czym już po jego ukończeniu pomogą wdrożyć zdobytą wiedzę w Twoich osobistych finansach w ramach Opieki Edukacyjnej po kursie. Moim celem jest, abyś ugruntował poznaną wiedzę i wytrenował najważniejsze umiejętności. Z tych powodów, struktura BONUSÓW przestawia się następująco:

Nr i wartość
Opis Bonusu
Materiały przedkursowe dla osób, które opłaciły udział w kursie:
BONUS Nr 1
Szczegółowy Program Seminarium Finansowy Ekspert
BONUS Nr 2
Wartość: 15 PLN
Bilans Finansów Osobistych w formacie pdf
BONUS Nr 3
Wartość: 25 PLN
Pigułka inspiracji Nr 17 pt.: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WAŻNE! Obejrzyj ten materiał i wypełnij Bilans przed przyjazdem na seminarium.
W trakcie seminarium Finansowy Ekspert:
BONUS Nr 4
Wartość: 230 PLN
System TurboGeneratora Prowizyjnego.
BONUS Nr 5
Wartość: 250 PLN
Piętnaście metod inwestowania w nieruchomości z minimalnym lub zerowym
W ramach Opieki Edukacyjnej po ukończeniu seminarium:
BONUS Nr 6
Wartość: 45 PLN
Szkolenie ONLINE o tematyce finansowej - 1 godz. 33 min.:
Jak odnieść finansowy sukces, przekraczając ograniczające przekonania Twojego umysłu?
BONUS Nr 7
Wartość: 45 PLN
Szkolenie ONLINE o tematyce biznesowej - 2 godz. 2 min.:
10 Tajemnic Sukcesu w MLM, czyli jak w ciągu 24 miesięcy w polskich warunkach zbudować przychód z biznesu na poziomie 20 tys. złotych miesięcznie?
BONUS Nr 8
Wartość: 197 PLN
1-godz. osobista sesja coachingu finansowego, którą w uzgodnionym po Seminarium terminie poprowadzi doświadczony Konsultant Finansowy Akademii Doradcy. Celem coachingu jest poddanie analizie sytuacji finansowej Uczestnika kursu, pomoc w stworzeniu planu finansowego oraz wskazanie rozwiązań przyspieszających osiągnięcie finansowego sukcesu. WARTOŚĆ Bonusu 197,00 PLN
807 PLN
Łączna wartość BONUSÓW Finansowego Eksperta

Łatwo dostrzec, że osiem cennych BONUSÓW nie tylko stanowi wartość dodaną liczoną w złotówkach. Bonusy realizują funkcję pogłębiania oraz utrwalania wiedzy z seminarium, dodatkowo wprowadzając kompetencje daleko wychodzące poza program kursu. Biorąc udział w tym zaawansowanym seminarium, włączasz się w system, który po dwóch dniach intensywnego warsztatu, poprowadzi Ciebie jasno zdefiniowaną drogą. Wszystko po to, abyś nie tylko opanował unikalne umiejętności finansowe, ale co najważniejsze: wdrożył je w swoim życiu!

Aby poznać szczegółowy program seminarium FINANSOWY EKSPERT 3.0 oraz jak najszybciej zarezerwować miejsce na sali konferencyjnej, przejdź do pełnego opisu, KLIKAJĄC przycisk:

fs

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia
już wkrótce na seminarium
Finansowy Ekspert,

Franciszek
Staniszewski

 
mallu 3gp
white slave gets black treat. luxure porn
porn-w